Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już w tym momencie należy stwierdzić, że w minionym okresie znaczne zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych zrobiła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.
IAMSPORT
Dla nas jako dla wieloletnich i zawodowych konsultantów pożyczkowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt pozyskiwał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do znacznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, czyli tego rodzaju które były w sposób niepoprawny spłacane. W tej chwili polityka kredytowa jawi się być o wiele mocniej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest relatywnie trudne i z tym pozostaje łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo atrakcyjna. http://podzastaw.org

Pełno ludzi, które to nie orientuje się w temacie finansów może z całą pewnością zadać pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją dostrzegalne różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.